Stôl HARRY Rozkladací 102-142 cm Dub Craft/Čierny
Katalógové číslo:
i744_8160
0%
0 recenzia
Popis produktu
Stráženie ceny
Recenzia
Tovar sa dodáva bez príslušenstva a dekorácií (napr. textilných doplnkov, spotrebičov, vodovodných batérií, matracov atď.), preto nie sú zahrnuté v cene. Tovar sa zvyčajne dodáva v demontovanom stave v závislosti od povahy tovaru. Fotografie môžu byť ilustračné a farba výrobku nemusí zodpovedať skutočnosti z dôvodu nastavenia monitora a prevodu do elektronickej podoby. V prípade akýchkoľvek nejasností alebo otázok kontaktujte naše klientske centrum: pegas@nabytok-pegas.sk , alebo zavolajte na číslo 940 499 552 .
| Štýl interiéru | Moderný |
| Štýl interiéru | Loftový |
| Farba korpusu | čierny |
| Materiál korpusu | drevotriesková doska |
| Kategória | Stoly |
| Materiál dosky | Drevotriesková doska |
| Kolor blata | dub craft |
| Rozkladací stôl | Prosím, pošli text, ktorý chceš preložiť. |
| Tvar stola | Okrúhly stôl |
| Výška stola | 76 cm |
| Priemer stola | 102 cm |
| Dĺžka stola po rozložení | 142 cm |
| Hrúbka dosky | 1,8 cm |










