Sedacia súprava Soft Mini P Inari 96/Madryt 120
Katalógové číslo:
F-0121011002
0%
0 recenzia
Popis produktu
Recenzia
Mäkká pohovka je veľmi pohodlná a praktická. Vďaka svojim rozmerom je vhodný aj do menších miestností. Praktickú stránku zabezpečuje možnosť rozloženia a úložný priestor. Jednoduchým rozložením vznikne posteľ vhodná na príležitostné spanie. Pohodlie pri sedení zabezpečuje výplň sedacích vankúšov, ktorú tvorí kombinácia vlnitých pružín s kvalitnou PUR penou. Pri odpočinku alebo sledovaní televízie zvyšujú pohodlie polohovateľné opierky hlavy. sedacia súprava je potiahnutá kvalitnou látkou v kombinácii s bielou EKOkožou a ponúka sa v ľavom aj pravom prevedení. Zobrazené dekorácie nie sú zahrnuté v cene.
Celkové rozmery: 265x175 cm/v. 87-101 cm
Tovar sa dodáva bez príslušenstva a dekorácií (napr. textilných doplnkov, spotrebičov, vodovodných batérií, matracov atď.), preto nie sú zahrnuté v cene. Tovar sa zvyčajne dodáva v demontovanom stave v závislosti od povahy tovaru. Fotografie môžu byť ilustračné a farba výrobku nemusí zodpovedať skutočnosti z dôvodu nastavenia monitora a prevodu do elektronickej podoby. V prípade akýchkoľvek nejasností alebo otázok kontaktujte naše klientske centrum: pegas@nabytok-pegas.sk , alebo zavolajte na číslo 940 499 552 .
| úložný priestor | Áno |
| Výška | 87-101 cm |
| Rozkladacia stránka | Áno |
| Výška sedadla | 42 cm |
| Hĺbka sedadla | 58 cm |
| Dĺžka | 265 cm |
| Hĺbka | 98 cm |
| Plocha po rozklade | 125x215 cm |
| Šírka | 175 cm |
| Výška operadla | 47-63 cm |
| Výška lakťových opierok | 65 cm |


