Sedacia súprava Panda S 3+1+1 Alfa 17/19 sv.šedá/tmavá.šedá
Katalógové číslo:
F-0125010404
0%
0 recenzia
Popis produktu
Stráženie ceny
Recenzia
Klasická sedacia súprava Panda je vďaka svojim rozmerom vhodná aj do menších miestností. Sedacia súprava je rozkladacia a samozrejme je tu aj praktický úložný priestor. jednoduchým rozložením postele pomocou systému "klik klak" vznikne posteľ vhodná na príležitostné spanie. Pohovka je potiahnutá kvalitnou poťahovou látkou. Sedacie súpravy ponúkame v niekoľkých farbách, takže si určite vyberiete tú správnu do svojej útulnej obývačky.
Rozmery:
Stolička: 82x82x93 cm (š/d/v)
Trojmiestne kreslo: šírka 200 cm, výška 88 cm
Výška sedadla: 42 cm
Hĺbka sedadla: 50 cm
Výška podrúčky: 55 cm
Plocha po rozložení: 110x165 cm
Tovar sa dodáva bez príslušenstva a dekorácií (napr. textilných doplnkov, spotrebičov, vodovodných batérií, matracov atď.), preto nie sú zahrnuté v cene. Tovar sa zvyčajne dodáva v demontovanom stave v závislosti od povahy tovaru. Fotografie môžu byť ilustračné a farba výrobku nemusí zodpovedať skutočnosti z dôvodu nastavenia monitora a prevodu do elektronickej podoby. V prípade akýchkoľvek nejasností alebo otázok kontaktujte naše klientske centrum: pegas@nabytok-pegas.sk , alebo zavolajte na číslo 940 499 552 .
| úložný priestor | Áno |
| Výška | spolu 88 cm |
| Rozkladacia stránka | Áno |
| Výška sedadla | 42 cm |
| Hĺbka sedadla | 50 cm |
| Plocha po rozklade | 110x165 cm |
| Výška lakťových opierok | 55 cm |
| Základná farba | Aston 15/17 sv.sivá/tm.sivá |






