Sedacia súprava Maiden UNI sivá
Katalógové číslo:
F-0119014815
0%
0 recenzia
Popis produktu
Stráženie ceny
Recenzia
Maiden je moderná rohová pohovka s nadčasovým dizajnom. Jeho výhodami sú pohodlie, praktickosť a všestrannosť. podľa potreby ho môžete nastaviť ako ľavostranný alebo pravostranný, čo je výhodou pri zariaďovaní obývačky. Nemusíte premýšľať, do ktorého rohu pohovku umiestnite, jednoducho ju nastavíte podľa potreby. Pohodlie pri sedení zaisťuje kombinácia pružín faliste s kvalitnou PUR penou a veľkými opornými vankúšmi, ktoré sú odnímateľné, takže si ich môžete prispôsobiť svojim potrebám. praktickým aspektom pohovky je úložný priestor a možnosť jej rozloženia na príležitostné prenocovanie. Pohovka je čalúnená kvalitnou látkou Paros. Správna farba pohovky je zobrazená na úvodných fotografiách. Ostatné fotografie sú ilustračné.
Tovar sa dodáva bez príslušenstva a dekorácií (napr. textilných doplnkov, spotrebičov, vodovodných batérií, matracov atď.), preto nie sú zahrnuté v cene. Tovar sa zvyčajne dodáva v demontovanom stave v závislosti od povahy tovaru. Fotografie môžu byť ilustračné a farba výrobku nemusí zodpovedať skutočnosti z dôvodu nastavenia monitora a prevodu do elektronickej podoby. V prípade akýchkoľvek nejasností alebo otázok kontaktujte naše klientske centrum: pegas@nabytok-pegas.sk , alebo zavolajte na číslo 940 499 552 .
| úložný priestor | Áno |
| Výška | 73-90 cm |
| Rozkladacia stránka | Áno |
| Výška sedadla | 44 cm |
| Dĺžka | 246 cm |
| Hĺbka | 155 cm |
| Plocha po rozklade | 202x135 cm |
| Základná farba | Paros 6 |





