Sedacia súprava Laisa UNI hnedá
Laisa je moderná rohová pohovka s nadčasovým dizajnom a zvýšenou polohou sedenia 46 cm. Jeho výhodami sú pohodlie, praktickosť a všestrannosť. podľa potreby ho môžete nastaviť ako ľavostranný alebo pravostranný, čo je výhodou pri zariaďovaní obývačky. Nemusíte premýšľať, do ktorého rohu pohovku umiestnite, jednoducho ju nastavíte podľa potreby. Pohodlie pri sedení zaisťuje kombinácia pružín faliste s kvalitnou PUR penou a veľkými opornými vankúšmi, ktoré sú odnímateľné, takže si ich môžete prispôsobiť svojim potrebám. praktickým aspektom pohovky je úložný priestor a možnosť jej rozloženia na príležitostné prenocovanie. Pohovka je čalúnená kvalitnou látkou Soro a v ponuke je viac farebných variantov. je to látka podobná plyšu s krátkym vlasom, ktorá má zamatovo mäkký povrch. Súprava Soro je vyrobená zo 100 % polyesteru s viditeľným pleteným vzorom, je mäkká, priedušná, ľahko absorbuje vlhkosť a rýchlo schne. Odoláva aj dennému svetlu a netvoria sa na ňom vrásky. Správna farba pohovky je zobrazená na úvodných fotografiách. Ostatné fotografie sú ilustračné.
| úložný priestor | Áno |
| Výška | 90 cm |
| Rozkladacia stránka | Áno |
| Výška sedadla | 46 cm |
| Dĺžka | 243 cm |
| Hĺbka | 150 cm |
| Plocha po rozklade | 130x197 cm |
| Základná farba | Soro 28/21 |






