Pohovka Faria zeleno-modrá
Sedacia súprava Faria osloví každého, kto uprednostňuje moderný vzhľad a zároveň pohodlie a praktickosť . je potiahnutá kvalitnou čalúnnickou látkou s kontrastným prešívaním. Vďaka svojim rozmerom je vhodný aj do menších miestností. Pohovka má praktický úložný priestor a je rozkladacia, plocha po rozložení je 195 x 128 cm. Pohodlie pri sedení zabezpečuje výplň sedacích vankúšov, ktorú tvorí kombinácia pružín faliste s kvalitnou PUR penou. Komfort a pohodlie pri odpočinku zvyšuje sklápacia opierka hlavy. Sedacia súprava je potiahnutá látkou Kronos, ktorá je odolná voči svetlu, takže farby nevyblednú. Tkanina je mäkká, hladká na dotyk, plyšová, má jemný trblietavý lesk a neperlí sa. Sedacie súpravy ponúkame aj v iných poťahových látkach, v ľavom a pravom prevedení.
| úložný priestor | Áno |
| Výška | 91-106 cm |
| Rozkladacia stránka | Áno |
| Výška sedadla | 45 cm |
| Dĺžka | 262 cm |
| Hĺbka | 200 cm |
| Plocha po rozklade | 195x128 cm |
| Základná farba | Kronos 4 |







