Sedacia súprava Dexter P sivá
Katalógové číslo:
F-0119010802
0%
0 recenzia
Popis produktu
Recenzia
Sedacia súprava Dexter ponúka praktickosť aj pohodlie. Vďaka svojim rozmerom je vhodný aj do menších miestností. Praktickú stránku pohovky zabezpečuje úložný priestor a rozkladanie na príležitostné prenocovanie. Pohodlie zaisťuje kvalitná výplň sedacích vankúšov, ktorá je kombináciou pružín bonell s PUR penou. Sedacie súpravy ponúkame v ľavom aj pravom prevedení. Pohovka obsahuje vankúše zobrazené na fotografii, ostatné zobrazené dekorácie nie sú súčasťou balenia.
Tovar sa dodáva bez príslušenstva a dekorácií (napr. textilných doplnkov, spotrebičov, vodovodných batérií, matracov atď.), preto nie sú zahrnuté v cene. Tovar sa zvyčajne dodáva v demontovanom stave v závislosti od povahy tovaru. Fotografie môžu byť ilustračné a farba výrobku nemusí zodpovedať skutočnosti z dôvodu nastavenia monitora a prevodu do elektronickej podoby. V prípade akýchkoľvek nejasností alebo otázok kontaktujte naše klientske centrum: pegas@nabytok-pegas.sk , alebo zavolajte na číslo 940 499 552 .
| úložný priestor | Áno |
| Výška | 85 cm, 75 cm bez vankúšov |
| Rozkladacia stránka | Áno |
| Výška sedadla | 45 cm |
| Hĺbka sedadla | 48 cm |
| Dĺžka | 210 cm |
| Hĺbka | 135 cm |
| Plocha po rozklade | 133x198 cm |


