Sedacia súprava Calista ľavá svetlo sivá
Pohodlná pohovka je jedným z najdôležitejších kusov nábytku v každej obývačke. Je to centrum na oddych po náročnom dni alebo na posedenie s rodinou či priateľmi, a preto musí byť pohodlné a praktické. Ponúkame vám priestrannú pohovku Calista v tvare U, ktorá je ideálnou kombináciou pohodlia, praktickosti a moderného dizajnu. Táto sedacia súprava priamo nabáda k odpočinku, napríklad. sledovanie televízie. Pohodlie pri sedení zabezpečuje čalúnenie sedadla, ktoré pozostáva z vlnitých pružín v kombinácii s kvalitnou HR penou. Praktickým aspektom je možnosť rozvinutia. Po rozložení vznikne dostatočne veľká posteľ, na ktorú sa zmestí aj príležitostná návšteva na noc. Samozrejme, k dispozícii je aj veľký úložný priestor, ktorý môžete využiť na posteľnú bielizeň.
| úložný priestor | Áno |
| Výška | 88 cm |
| Rozkladacia stránka | Áno |
| Výška sedadla | 44 cm |
| Dĺžka | 325 cm |
| Hĺbka | 174 cm |
| Plocha po rozklade | 290x160 cm |
| Základná farba | Aston 16 |








