Sada stolíkov TEVET Čierna
Katalógové číslo:
i744_8266
0%
0 recenzia
Popis produktu
Stráženie ceny
Recenzia
Tovar sa dodáva bez príslušenstva a dekorácií (napr. textilných doplnkov, spotrebičov, vodovodných batérií, matracov atď.), preto nie sú zahrnuté v cene. Tovar sa zvyčajne dodáva v demontovanom stave v závislosti od povahy tovaru. Fotografie môžu byť ilustračné a farba výrobku nemusí zodpovedať skutočnosti z dôvodu nastavenia monitora a prevodu do elektronickej podoby. V prípade akýchkoľvek nejasností alebo otázok kontaktujte naše klientske centrum: pegas@nabytok-pegas.sk , alebo zavolajte na číslo 940 499 552 .
| Štýl interiéru | Moderný |
| Štýl interiéru | Loftový |
| Farba korpusu | čierny |
| Materiál korpusu | kov |
| Kategória | Lavičky a stolíky |
| Materiál dosky | MDF |
| Kolor blata | čierny |
| Výška menšieho stolíka | 38,5 cm |
| Výška väčšieho stolíka | 43 cm |
| Hrúbka dosky | 1,5 cm |
| Dĺžka dosky väčšieho stolíka | 50 cm |
| Dĺžka dosky menšieho stolíka | 40 cm |
| Šírka dosky väčšieho stolíka | 50 cm |
| Šírka dosky menšieho stolíka | 40 cm |







