Sada Stôl HAMPTON 160-240 cm Orech/Čierny a 4 Stoličky AKITA Krémové
Katalógové číslo:
i744_9267
0%
0 recenzia
Popis produktu
Stráženie ceny
Recenzia
Tovar sa dodáva bez príslušenstva a dekorácií (napr. textilných doplnkov, spotrebičov, vodovodných batérií, matracov atď.), preto nie sú zahrnuté v cene. Tovar sa zvyčajne dodáva v demontovanom stave v závislosti od povahy tovaru. Fotografie môžu byť ilustračné a farba výrobku nemusí zodpovedať skutočnosti z dôvodu nastavenia monitora a prevodu do elektronickej podoby. V prípade akýchkoľvek nejasností alebo otázok kontaktujte naše klientske centrum: pegas@nabytok-pegas.sk , alebo zavolajte na číslo 940 499 552 .
| Opierky rúk | Áno |
| Štýl interiéru | Loftový |
| Kategória | Sady stôl a stoličky |
| Maximálne zaťaženie | 120 kg |
| Hĺbka sedadla | 43 cm |
| Výška sedadla | 49 cm |
| Výška stoličky | 89 cm |
| Šírka stoličky | 61 cm |
| Hĺbka stoličky | 60 cm |
| Výška operadla | 40 cm |
| Materiál poťahu stoličky | manšester |
| Farba poťahu stoličky | krémový |
| Materiál dosky | MDF |
| Kolor blata | orech |
| Rozkladací stôl | Prosím, pošli text, ktorý chceš preložiť. |
| Tvar stola | Obdĺžnikový stôl |
| Výška stola | 75 cm |
| Dĺžka stola po rozložení | 240 cm |
| Hrúbka dosky | 8 cm |
| Dĺžka stola | 160 cm |
| Hĺbka stola | 90 cm |
| Farba korpusu stoličky | čierny |
| Materiál korpusu stoličky | kov |
| Farba korpusu stola | čierny |
| Materiál korpusu stola | kov |














