Sada Stôl ALICANTE 160-200 cm Čierny/Orech a 4 Stoličky EDRICK Hrdzavé
Katalógové číslo:
i744_9249
0%
0 recenzia
Popis produktu
Stráženie ceny
Recenzia
Tovar sa dodáva bez príslušenstva a dekorácií (napr. textilných doplnkov, spotrebičov, vodovodných batérií, matracov atď.), preto nie sú zahrnuté v cene. Tovar sa zvyčajne dodáva v demontovanom stave v závislosti od povahy tovaru. Fotografie môžu byť ilustračné a farba výrobku nemusí zodpovedať skutočnosti z dôvodu nastavenia monitora a prevodu do elektronickej podoby. V prípade akýchkoľvek nejasností alebo otázok kontaktujte naše klientske centrum: pegas@nabytok-pegas.sk , alebo zavolajte na číslo 940 499 552 .
| Opierky rúk | Áno |
| Štýl interiéru | Moderný |
| Kategória | Sady stôl a stoličky |
| Maximálne zaťaženie | 120 kg |
| Hĺbka sedadla | 48 cm |
| Výška sedadla | 48 cm |
| Výška stoličky | 85 cm |
| Šírka stoličky | 57 cm |
| Hĺbka stoličky | 51 cm |
| Výška operadla | 40 cm |
| Materiál poťahu stoličky | látka |
| Farba poťahu stoličky | hnedý |
| Materiál dosky | Keramický |
| Kolor blata | čierny |
| Rozkladací stôl | Prosím, pošli text, ktorý chceš preložiť. |
| Tvar stola | Obdĺžnikový stôl |
| Výška stola | 76 cm |
| Dĺžka stola po rozložení | 200 cm |
| Hrúbka dosky | 1,1 cm |
| Dĺžka stola | 160 cm |
| Hĺbka stola | 90 cm |
| Farba korpusu stoličky | čierny |
| Materiál korpusu stoličky | kov |
| Farba korpusu stola | orech |
| Materiál korpusu stola | materiál |



















