Sada do Predsiene VENORNA 60 cm Dub Artisan/Grafit
Katalógové číslo:
i744_9136
0%
0 recenzia
Popis produktu
Stráženie ceny
Recenzia
Tovar sa dodáva bez príslušenstva a dekorácií (napr. textilných doplnkov, spotrebičov, vodovodných batérií, matracov atď.), preto nie sú zahrnuté v cene. Tovar sa zvyčajne dodáva v demontovanom stave v závislosti od povahy tovaru. Fotografie môžu byť ilustračné a farba výrobku nemusí zodpovedať skutočnosti z dôvodu nastavenia monitora a prevodu do elektronickej podoby. V prípade akýchkoľvek nejasností alebo otázok kontaktujte naše klientske centrum: pegas@nabytok-pegas.sk , alebo zavolajte na číslo 940 499 552 .
| Štýl interiéru | Moderný |
| Materiál korpusu | drevotriesková doska |
| Kategória | Skrinkový nábytok |
| Výška | 202 cm |
| Šírka | 60 cm |
| Hĺbka | 36 cm |
| Materiál dosky | Drevotriesková doska |
| Farba čela | dub artisan / grafit |
| Materiál čela | drevotrieska / tkanina |
| Počet políc | 4 |
| Počet háčikov | 5 |











