Hnedé rozkladacie kreslo Vivian Bis I
Katalógové číslo:
F-0508015804
0%
0 recenzia
Popis produktu
Stráženie ceny
Recenzia
Rozkladacie kreslo Vivian je vyrobené v jednoduchom, ale elegantnom dizajne, ktorý sa hodí do všetkých interiérov. Ideálny do detskej, študentskej alebo hosťovskej izby. Jednoduchým rozložením pomocou stroja získate posteľ na príležitostné prenocovanie návštevy alebo detského kamaráta. Výplň sedáku tvoria vlnité pružiny v kombinácii s PUR penou. Kreslo je čalúnené látkou a je k dispozícii v niekoľkých módnych odtieňoch. Kreslo má aj nepostrádateľný úložný priestor, ktorý môžete využiť napr. na prikrývku a vankúš. Cena zahŕňa 1 dekoračný vankúš. Ostatné zobrazené dekorácie nie sú súčasťou balenia.úvodná fotografia je ilustračná. Kreslo bude dodané v poťahovej látke, ktorej vzorka je zobrazená na doplnkových fotografiách.
Tovar sa dodáva bez príslušenstva a dekorácií (napr. textilných doplnkov, spotrebičov, vodovodných batérií, matracov atď.), preto nie sú zahrnuté v cene. Tovar sa zvyčajne dodáva v demontovanom stave v závislosti od povahy tovaru. Fotografie môžu byť ilustračné a farba výrobku nemusí zodpovedať skutočnosti z dôvodu nastavenia monitora a prevodu do elektronickej podoby. V prípade akýchkoľvek nejasností alebo otázok kontaktujte naše klientske centrum: pegas@nabytok-pegas.sk , alebo zavolajte na číslo 940 499 552 .
| úložný priestor | Áno |
| Výška | 85 cm |
| Rozkladacia stránka | Áno |
| Výška sedadla | 36 cm |
| Hĺbka | 100 cm |
| Plocha po rozklade | 80x196 cm |
| Šírka | 103 cm |
| Základná farba | Duch 03 |






