Rohová sedacia súprava Roxana L sivá
Katalógové číslo:
F-0116016602
0%
0 recenzia
Popis produktu
Stráženie ceny
Recenzia
Vankúše sú veľmi pohodlnou súčasťou pohoviek. Sedacia súprava Roxana je preto skvelou voľbou pre tých, ktorí radi relaxujú nielen po náročnom dni. Všetky vankúše sú voľné a dajú sa nastaviť podľa vášho pohodlia. Výplň sedáku je vyrobená z falických pružín. Pohovka je celočalúnená, takže ju môžete umiestniť do priestoru. Je skladací a samozrejme má úložný priestor. Uvedená cena je za sedacie súpravy vrátane vankúšov. Zobrazené dekorácie nie sú zahrnuté v cene. Sedacie súpravy ponúkame v ľavom alebo pravom prevedení. Na úvodnej fotografii je zobrazená verzia RIGHT. Farby na fotografii sa môžu líšiť od skutočnosti v dôsledku nastavenia monitorov alebo displejov telefónov.
Tovar sa dodáva bez príslušenstva a dekorácií (napr. textilných doplnkov, spotrebičov, vodovodných batérií, matracov atď.), preto nie sú zahrnuté v cene. Tovar sa zvyčajne dodáva v demontovanom stave v závislosti od povahy tovaru. Fotografie môžu byť ilustračné a farba výrobku nemusí zodpovedať skutočnosti z dôvodu nastavenia monitora a prevodu do elektronickej podoby. V prípade akýchkoľvek nejasností alebo otázok kontaktujte naše klientske centrum: pegas@nabytok-pegas.sk , alebo zavolajte na číslo 940 499 552 .
| úložný priestor | Áno |
| Výška | 110/75 cm |
| Rozkladacia stránka | Áno |
| Výška sedadla | 53 cm |
| Dĺžka | 220 cm |
| Hĺbka | 105/137 cm |
| Hĺbka sedadla s vankúšmi | 105/137 cm |
| Plocha po rozklade | 145x203 cm |
| Výška operadla | 50 cm |








