Rohová sedacia súprava P Dornia Solar 59 - červená
Katalógové číslo:
F-0116011415
0%
0 recenzia
Popis produktu
Stráženie ceny
Recenzia
Moderná, rohová sedacia súprava Dornia je rozkladacia. Jednoduchým rozkladom vzniká lôžko vhodné na príležitostné spanie. Má úložný priestor, ktorý možno využiť napríklad na posteľnú bielizeň. Sedacia súprava je pružinová v kombinácii s kvalitnou PUR penou. Je celočalúnená a je možné ju umiestniť aj do priestoru. Na úvodnom obrázku je sedacia súprava vyobrazená v pravom prevedení. Správna farba je zobrazená na prvej fotografii. Ostatné fotografie sú iba ilustračné. Zobrazenie farieb na fotografii sa môže od skutočnosti líšiť. Zobrazené doplnky a dekorácie nie sú v cene.
Tovar sa dodáva bez príslušenstva a dekorácií (napr. textilných doplnkov, spotrebičov, vodovodných batérií, matracov atď.), preto nie sú zahrnuté v cene. Tovar sa zvyčajne dodáva v demontovanom stave v závislosti od povahy tovaru. Fotografie môžu byť ilustračné a farba výrobku nemusí zodpovedať skutočnosti z dôvodu nastavenia monitora a prevodu do elektronickej podoby. V prípade akýchkoľvek nejasností alebo otázok kontaktujte naše klientske centrum: pegas@nabytok-pegas.sk , alebo zavolajte na číslo 940 499 552 .
| úložný priestor | Áno |
| Výška | 92 cm |
| Rozkladacia stránka | Áno |
| Výška sedadla | 44 cm |
| Hĺbka sedadla | 54 cm |
| Dĺžka | 257 cm |
| Hĺbka | 170 cm |
| Plocha po rozklade | 192x125 cm |
| Výška operadla | 54 cm |






