Rohová sedacia súprava P Amalia - filaková
Vankúše sú veľmi pohodlnou súčasťou sedacích súprav. Ich veľké množstvo symbolizuje dokonalý relax. Sedacia súprava Amalia je teda pre tých, ktorí si radi užijú relax nielen po náročnom dni, skvelou voľbou. Jej vzhľad zaujme každú návštevu. Prešívanie sedáka a kovové nožičky sedacej súprave pridávajú na elegancii. Všetky vankúše sú voľne ložené a môžete ich prispôsobiť svojmu pohodliu. Výplň sedadla tvoria pružiny typu faliste v kombinácii s penou T30 a HR 35/45. Sedacia súprava je celočalúnená, takže ju môžete umiestniť do priestoru. Praktickú stránku sedacej súpravy zabezpečuje možnosť rozloženia na príležitostné prespanie a tiež nepostrádateľný úložný priestor. Cena je uvedená za sedaciu súpravu vrátane vankúšov. Zobrazené dekorácie nie sú v cene. Sedaciu súpravu ponúkame v ľavom alebo pravom prevedení. Fotografie sedacej súpravy v rozklade sú iba ilustračné. Vplyvom nastavenia monitorov alebo displejov telefónov sa zobrazenie farieb na fotografii môže od skutočnosti líšiť.
| úložný priestor | Áno |
| Výška | 105 cm |
| Rozkladacia stránka | Áno |
| Výška sedadla | 51 cm |
| Dĺžka | 289 cm |
| Hĺbka | 98 cm |
| Hĺbka sedadla s vankúšmi | 98 cm |
| Plocha po rozklade | 147x250 cm |
| Výška operadla | 51 cm |




