Rohová sedacia súprava P Aladin - vínová
Sedacia súprava Aladin je dobrou voľbou pre tých, ktorí si radi užijú relax nielen po náročnom dni. Jej vzhľad zaujme každú návštevu. Prešívanie sedáka a kovové nožičky sedacej súprave pridávajú na elegancii. Výplň sedadla tvoria pružiny typu faliste v kombinácii s penou T30 a HR 35/45. Sedacia súprava je celočalúnená, takže ju môžete umiestniť do priestoru. Praktickú stránku sedacej súpravy zabezpečuje možnosť rozloženia na príležitostné prespanie a tiež nepostrádateľný úložný priestor. Zobrazené dekorácie nie sú v cene. Sedaciu súpravu ponúkame v ľavom alebo pravom prevedení. Fotografie sedacej súpravy v rozklade sú iba ilustračné. Vplyvom nastavenia monitorov alebo displejov telefónov sa zobrazenie farieb na fotografii môže od skutočnosti líšiť.
| úložný priestor | Áno |
| Výška | 105 cm |
| Rozkladacia stránka | Áno |
| Výška sedadla | 51 cm |
| Dĺžka | 281 cm |
| Hĺbka | 98 cm |
| Hĺbka sedadla s vankúšmi | 98 cm |
| Plocha po rozklade | 147x250 cm |
| Výška operadla | 51 cm |





