Rohová sedacia súprava L Aladin - čierna
Katalógové číslo:
F-0116016007
0%
0 recenzia
Popis produktu
Stráženie ceny
Recenzia
Sedacia súprava Aladin je dobrou voľbou pre tých, ktorí si radi užijú relax nielen po náročnom dni. Jej vzhľad zaujme každú návštevu. Prešívanie sedáka a kovové nožičky sedacej súprave pridávajú na elegancii. Výplň sedadla tvoria pružiny typu faliste v kombinácii s penou T30 a HR 35/45. Sedacia súprava je celočalúnená, takže ju môžete umiestniť do priestoru. Praktickú stránku sedacej súpravy zabezpečuje možnosť rozloženia na príležitostné prespanie a tiež nepostrádateľný úložný priestor. Zobrazené dekorácie nie sú v cene. Sedaciu súpravu ponúkame v ľavom alebo pravom prevedení. Vplyvom nastavenia monitorov alebo displejov telefónov sa zobrazenie farieb na fotografii môže od skutočnosti líšiť.
Tovar sa dodáva bez príslušenstva a dekorácií (napr. textilných doplnkov, spotrebičov, vodovodných batérií, matracov atď.), preto nie sú zahrnuté v cene. Tovar sa zvyčajne dodáva v demontovanom stave v závislosti od povahy tovaru. Fotografie môžu byť ilustračné a farba výrobku nemusí zodpovedať skutočnosti z dôvodu nastavenia monitora a prevodu do elektronickej podoby. V prípade akýchkoľvek nejasností alebo otázok kontaktujte naše klientske centrum: pegas@nabytok-pegas.sk , alebo zavolajte na číslo 940 499 552 .
| úložný priestor | Áno |
| Výška | 105 cm |
| Rozkladacia stránka | Áno |
| Výška sedadla | 51 cm |
| Dĺžka | 281 cm |
| Hĺbka | 98 cm |
| Hĺbka sedadla s vankúšmi | 98 cm |
| Plocha po rozklade | 147x250 cm |
| Výška lakťových opierok | 51 cm |






