Rohová sedacia súprava Digi L Inari 23
Katalógové číslo:
F-0116013601
0%
0 recenzia
Popis produktu
Stráženie ceny
Recenzia
Rohová sedacia súprava Digije vyrobená v jednoduchej línii s nádychom retro štýlu. Je vhodný do každého interiéru a stane sa príjemným centrom na relaxáciu a stretnutia s rodinou alebo priateľmi. Sedáky sú vyplnené kombináciou pružín a PUR peny, vďaka čomu je pohovka veľmi pohodlná. Samozrejme, existuje možnosť rozloženia na príležitostné prenocovanie a skladovanie, napr. na posteľnú bielizeň. Retro nádych zdôrazňujú tlačidlá na operadle, ktoré sú v kontrastnej farbe, a tak krásne vyniknú. Sedacia súprava je k dispozícii v ľavej a pravej verzii a v niekoľkých obľúbených farbách. V cene sedacej súpravy sú zahrnuté dva vzorované vankúše, ktoré sú zobrazené na fotografii. Ostatné zobrazené príslušenstvo a dekorácie nie sú súčasťou balenia.
Tovar sa dodáva bez príslušenstva a dekorácií (napr. textilných doplnkov, spotrebičov, vodovodných batérií, matracov atď.), preto nie sú zahrnuté v cene. Tovar sa zvyčajne dodáva v demontovanom stave v závislosti od povahy tovaru. Fotografie môžu byť ilustračné a farba výrobku nemusí zodpovedať skutočnosti z dôvodu nastavenia monitora a prevodu do elektronickej podoby. V prípade akýchkoľvek nejasností alebo otázok kontaktujte naše klientske centrum: pegas@nabytok-pegas.sk , alebo zavolajte na číslo 940 499 552 .
| úložný priestor | Áno |
| Výška | 80 cm |
| Rozkladacia stránka | Áno |
| Výška sedadla | 42 cm |
| Hĺbka sedadla | 58 cm |
| Dĺžka | 220 cm |
| Plocha po rozklade | 130x220 cm |
| Šírka | 285 cm |
| Výška operadla | 35 cm |
| Výška lakťových opierok | 56 cm |








