Rohová sedacia súprava Davis tmavosivá ľavá
Pohodlná sedacia súprava patrí k najdôležitejšiemu vybaveniu každej obývačky. Poslúži na oddych po náročnom dni, alebo na posedenie s rodinou či priateľmi. Sedacia súprava Davis je ideálnym spojením pohodlia, praktickosti a tiež moderného dizajnu. Táto sedacia súprava k relaxácii priamo vyzýva a akonáhle sa na nej uvelebíte, len tak niečo Vás z nej nedostane. Sedacia súprava je potiahnutá kvalitnou látkou a je celočalúnená, takže ju môžete umiestniť aj do priestoru. Praktickou stránkou je možnosť rozloženia na príležitostné prespanie Vašej návštevy. Samozrejmosťou je aj úložný priestor, ktorý môžete využiť napríklad na posteľnú bielizeň. Sedaciu súpravu ponúkame v ľavom aj pravom prevedení. Zobrazené doplnky a dekorácie nie sú v cene sedacej súpravy. Zobrazenie farieb na fotografii sa môže od skutočnosti líšiť.
| úložný priestor | Áno |
| Výška | 87 cm |
| Rozkladacia stránka | Áno |
| Výška sedadla | 42 cm |
| Hĺbka sedadla | 58 cm |
| Dĺžka | 285 cm |
| Plocha po rozklade | 130x220 cm |
| Šírka | 220 cm |
| Výška operadla | 43 cm |
| Základná farba | Inari 94 |







