Rohová sedacia súprava Colby šedá ľavá
Sedacia súprava Colby, je ideálnym spojením pohodlia a moderného dizajnu. Táto sedacia súprava k relaxácii priamo vyzýva a akonáhle sa na nej uvelebíte, len tak niečo Vás z nej nedostane. Sedacia súprava je celočalúnená, takže ju môžete umiestniť aj do priestoru. Výplň sedadla tvoria vlnité pružiny v kombinácii s kvalitnou penou T-30+HR. Toto spojenie zaručuje veľmi pohodlné sedenie. Sedacia súprava je potiahnutá kvalitnou vodoodolnou látkou. Látka má špeciálne upravený povrch a vďaka tomu rozliata tekutina zostane na povrchu a nepreniká do hĺbky vlákien. Či už to bude rozliata káva, čaj, alebo víno, nemusíte sa obávať, že sedaciu súpravu už nevyčistíte. Stačí tekutinu odsávať papierovou utierkou alebo handričkou s dobrými sacími vlastnosťami. Túto schopnosť určite ocenia hlavne rodiny s malými deťmi. Sedaciu súpravu ponúkame v ľavom aj pravom prevedení. Všetky vankúše, ktoré sú zobrazené na úvodnej fotografii, sú v cene sedacej súpravy. Ostatné zobrazené doplnky a dekorácie nie sú v cene. Zobrazenie farieb na fotografii sa môže od skutočnosti líšiť.
| úložný priestor | Nie |
| Výška | 86 cm |
| Rozkladacia stránka | Nie |
| Výška sedadla | 45 cm |
| Dĺžka | 314 cm |
| Šírka | 224 cm |
| Výška operadla | 54 cm |
| Základná farba | Aston 16 |





