Rohová sedacia súprava Argon P sivá
Katalógové číslo:
F-0116013514
0%
0 recenzia
Popis produktu
Stráženie ceny
Recenzia
Pohodlná sedacia súprava patrí k najdôležitejšiemu vybaveniu každej obývačky.
Aby spĺňala prísne kritériá, musí byť pohodlná a praktická. Sedacia súprava Argon je ideálnym spojením pohodlia, praktickosti a tiež moderného dizajnu. Vďaka pohodlným vankúšom táto sedacia súprava priamo vyzýva k relaxácii napr. pri sledovaní televízie. Polohovateľná opierka je ideálna na leňošenie a tiež napr. k popoludňajšiemu spánku. Praktickou stránkou je možnosť rozkladania na dostatočne veľké lôžko na občasné prespanie návštevy. Samozrejmosťou je aj objemný úložný priestor, ktorý môžete využiť napríklad na posteľnú bielizeň. Sedacia súprava je celočalúnená, takže je vhodná na umiestnenie do priestoru. Sedaciu súpravu ponúkame v ľavom aj pravom prevedení. Ostatné zobrazené doplnky a dekorácie nie sú v cene sedacej súpravy. Zobrazenie farieb na fotografii sa môže od skutočnosti líšiť.Tovar sa dodáva bez príslušenstva a dekorácií (napr. textilných doplnkov, spotrebičov, vodovodných batérií, matracov atď.), preto nie sú zahrnuté v cene. Tovar sa zvyčajne dodáva v demontovanom stave v závislosti od povahy tovaru. Fotografie môžu byť ilustračné a farba výrobku nemusí zodpovedať skutočnosti z dôvodu nastavenia monitora a prevodu do elektronickej podoby. V prípade akýchkoľvek nejasností alebo otázok kontaktujte naše klientske centrum: pegas@nabytok-pegas.sk , alebo zavolajte na číslo 940 499 552 .
| úložný priestor | Áno |
| Výška | 94 cm |
| Rozkladacia stránka | Áno |
| Dĺžka | 304 cm |
| Hĺbka | 201 cm |
| Hĺbka sedadla s vankúšmi | 201 cm |
| Plocha po rozklade | 255x150 cm |
| Výška operadla | 51 cm |








