Rohová sedacia súprava Amalia U vínová
Katalógové číslo:
F-0116015901
0%
0 recenzia
Popis produktu
Stráženie ceny
Recenzia
Sedacia súprava Amalia je vyrobená v jednoduchom elegantnom dizajne, ktorý sa hodí do všetkých interiérov. Sedacia súprava je rozkladacia. Jednoduchým rozložením vytvoríte dostatočne veľké lôžko na príležitostné prespanie Vašej návštevy. Samozrejmosťou je aj praktický úložný priestor po oboch stranách, ktorý môžete využiť napr. na posteľnú bielizeň. Sedacia súprava je potiahnutá veľmi kvalitnou a pevnou látkou, ktorá je vhodná pre náročné použitie v domácnostiach. Je celočalúnená, takže je vhodná aj na umiestnenie do priestoru. Farebný odtieň sedacej súpravy je zobrazený na prvých dvoch fotografiách. Ostatné fotografie sú iba ilustračné. Zobrazenie farieb na fotografii sa môže od skutočnosti líšiť.
Tovar sa dodáva bez príslušenstva a dekorácií (napr. textilných doplnkov, spotrebičov, vodovodných batérií, matracov atď.), preto nie sú zahrnuté v cene. Tovar sa zvyčajne dodáva v demontovanom stave v závislosti od povahy tovaru. Fotografie môžu byť ilustračné a farba výrobku nemusí zodpovedať skutočnosti z dôvodu nastavenia monitora a prevodu do elektronickej podoby. V prípade akýchkoľvek nejasností alebo otázok kontaktujte naše klientske centrum: pegas@nabytok-pegas.sk , alebo zavolajte na číslo 940 499 552 .
| úložný priestor | Áno |
| Výška | 105 cm |
| Rozkladacia stránka | Áno |
| Výška sedadla | 51 cm |
| Dĺžka | 365 cm |
| Hĺbka | 90 cm |
| Hĺbka sedadla s vankúšmi | 90 cm |
| Plocha po rozklade | 147x300 cm |
| Výška operadla | 51 cm |






