Rohová sedacia súprava Alvin L Monolith 37 zelená
Katalógové číslo:
F-0116013827
0%
0 recenzia
Popis produktu
Stráženie ceny
Recenzia
Sedacia súprava Alvin v modernom dizajne v sebe spája 2 dôležité prvky, ktoré nesmú chýbať žiadnej sedacej súprave. Sú to pohodlie a praktickosť. Praktickou stránkou tejto sedacej súpravy je možnosť rozloženia pre príležitostné prespanie návštevy a nepostrádateľné úložné priestory. Úložný priestor s univerzálnym využitím nájdete v podrúčke, ďalej v taburete, ktorý je možné zasunúť do druhej podrúčky a samozrejmosťou je aj úložný priestor v sedacej súprave. Sú dva a využijete ich napr. na posteľnú bielizeň. Výplň sedákov tvorí kombinácia pružín s kvalitnou PUR penou. Táto kombinácia spolu s veľkými opornými vankúšmi, zaisťuje pohodlie. Sedaciu súpravu ponúkame v ľavom aj pravom prevedení a v niekoľkých obľúbených farbách.
Tovar sa dodáva bez príslušenstva a dekorácií (napr. textilných doplnkov, spotrebičov, vodovodných batérií, matracov atď.), preto nie sú zahrnuté v cene. Tovar sa zvyčajne dodáva v demontovanom stave v závislosti od povahy tovaru. Fotografie môžu byť ilustračné a farba výrobku nemusí zodpovedať skutočnosti z dôvodu nastavenia monitora a prevodu do elektronickej podoby. V prípade akýchkoľvek nejasností alebo otázok kontaktujte naše klientske centrum: pegas@nabytok-pegas.sk , alebo zavolajte na číslo 940 499 552 .
| úložný priestor | Áno |
| Výška | 90 cm |
| Rozkladacia stránka | Áno |
| Výška sedadla | 42 cm |
| Dĺžka | 205 cm |
| Hĺbka | 305 cm |
| Hĺbka sedadla s vankúšmi | 305 cm |
| Plocha po rozklade | 150x250 cm |
| Výška operadla | 53 cm |
| Výška lakťových opierok | 56 cm |



