+421 940 499 552   Po - Pia 8:00 - 16:00
-28%
Bacardi R6 stôl zlatý dub/krém

Bacardi R6 stôl zlatý dub/krém

Katalógové číslo: F-0201011511
0%
0
Naša cena s DPH
150 EUR
Bežná cena:
28% (59 EUR)  
209 EUR
Popis produktu
Súvisiace produkty

Nevyhovuje vám nábytok, ktorý obsahuje len pevné časti? Nechcete byť obmedzovaní vo svojej kreativite? Chcete si zariadiť byt podľa svojich potrieb? Potom je pre vás určený sektorový nábytok Bacardi . Kolekcia sektorového nábytku Bacardi je skvelou kombináciou funkčnosti a elegancie. Pozrite si všetky prvky tejto kolekcie a vytvorte si obývaciu izbu, spálňu, pracovňu, hosťovskú izbu alebo dokonca študentskú izbu. Predstavivosti sa medze nekladú. Pre inšpiráciu sú pre každý ponúkaný diel priložené fotografie možných konfigurácií. Nábytok sa dodáva v demontovanom stave a obsahuje montážny plán vrátane všetkých potrebných spojovacích prvkov. Zobrazené dekorácie nie sú zahrnuté v cene.
Vďaka svojej konštrukcii poskytujestôl Bacardi dostatok pracovného a úložného priestoru. Je vyrobená z laminátu v krásnej kombinácii dekorov zlatý dub/krémová. Lamino je odolné a oceníte veľmi jednoduchú údržbu. Stôl je ideálny do pracovne alebo študentskej izby. Dodáva sa v demontovanom stave a obsahuje návod na montáž vrátane všetkých spojovacích prvkov.

Tovar sa dodáva bez príslušenstva a dekorácií, ak nie je uvedené inak (napr. textilné doplnky, spotrebiče, vodovodné batérie, matrace, rošty atď.), takže nie sú zahrnuté v cene a tovar sa zvyčajne dodáva v demontovanom stave v závislosti od povahy tovaru. Fotografie môžu byť ilustračné a nemusia na 100 % zodpovedať skutočnosti. V prípade nejasností sa obráťte na naše klientske centrum pegas@nabytok-pegas.sk , alebo zavolajte na číslo 940 499 552 .

Technické parametre
Materiállaminát
Výška - maximálne v cm78
Šírka v cm120
Hĺbka v cm60