Koža na posteľ 140x200 čierna 01
Katalógové číslo:
F-0301011504
0%
0 recenzia
Popis produktu
Stráženie ceny
Recenzia
Skin je posteľ s pružným PUR matracom, ktorý je umiestnený na lamelovom rošte. Plocha na spanie je 140x200 cm s pohodlnou výškou na ležanie 53 cm. Špeciálne štruktúrovaný povrch jadra matraca zabezpečuje dobré prispôsobenie sa telu a optimálne prúdenie vzduchu. Je to dôležité pre dosiahnutie správnej spánkovej klímy. Samozrejmosťou je aj veľký úložný priestor na lôžkoviny, ktorý je prístupný od nôh. v cene sú zahrnuté 2 dekoračné vankúše. Zobrazenie farieb na fotografii sa môže líšiť od skutočnosti.
Tovar sa dodáva bez príslušenstva a dekorácií (napr. textilných doplnkov, spotrebičov, vodovodných batérií, matracov atď.), preto nie sú zahrnuté v cene. Tovar sa zvyčajne dodáva v demontovanom stave v závislosti od povahy tovaru. Fotografie môžu byť ilustračné a farba výrobku nemusí zodpovedať skutočnosti z dôvodu nastavenia monitora a prevodu do elektronickej podoby. V prípade akýchkoľvek nejasností alebo otázok kontaktujte naše klientske centrum: pegas@nabytok-pegas.sk , alebo zavolajte na číslo 940 499 552 .
| úložný priestor | Áno |
| Výška | 92 cm |
| Dĺžka | 207 cm |
| Matrac je zahrnutý v cene | Áno |
| Maximálna nosnosť | 105 kg |
| Polohovanie | Nie |
| Rošt je súčasťou balenia | Áno |
| Šírka | 141 cm |




