Popis produktu
Recenzia
V cene postele je už zahrnutý rošt.
Montáž nábytku:
Nábytok sa dodáva v demontovanom stave. Nábytok obsahuje montážny plán vrátane všetkých potrebných spojovacích prvkov.
Pokyny na údržbu:
Nábytok utrite handričkou navlhčenou jemným čistiacim prostriedkom na nábytok.
Tovar sa dodáva bez príslušenstva a dekorácií (napr. textilných doplnkov, spotrebičov, vodovodných batérií, matracov atď.), preto nie sú zahrnuté v cene. Tovar sa zvyčajne dodáva v demontovanom stave v závislosti od povahy tovaru. Fotografie môžu byť ilustračné a farba výrobku nemusí zodpovedať skutočnosti z dôvodu nastavenia monitora a prevodu do elektronickej podoby. V prípade akýchkoľvek nejasností alebo otázok kontaktujte naše klientske centrum: pegas@nabytok-pegas.sk , alebo zavolajte na číslo 940 499 552 .
| Materiál | kov |
| Farba | Čierna |
| úložný priestor | Posteľ bez úložného priestoru |
| Priestor na spanie | 90 x 200 cm |
| Výška zadného čela | 103 cm |
| Výška čela postele | 66 cm |
| Výška - maximálne v cm | 103 |
| Šírka v cm | 99 |
| Dĺžka v cm | 208 |

