Posteľ "REVE" - Farba korpusu: borovica na bielej
Katalógové číslo:
i721_1014050451000021
0%
0 recenzia
Popis produktu
Stráženie ceny
Recenzia
| Drevo borovica | |
| Čalúnená vložka | 1640x600x25 |
| Hrúbka nôh pri čele postele | 3 cm |
| Kovová noha-zanôžka | 160x35,5x8 cm |
| Stredová lišta | 3 cm |
| Hrúbka ostatných prvkov | 2 cm |
| Rám-drevené lišty | 23 ks |
| Výška celého lôžka | 100 cm |
| Dĺžka | 206,5 cm |
| Šírka | 172 cm |
| Matrace vhodné do postele: | |
| 200 x 160 x 17 PO | Matrac Pocket |
| 200 x 160 x 18 POK | Matrac Pocket+Kokos |
| 200 x 160 x 19 POL | Matrac Pocket+Latex |
| 200 x 160 x 20 POP | Matrac Pocket+ Pamäťová pena |
Tovar sa dodáva bez príslušenstva a dekorácií (napr. textilných doplnkov, spotrebičov, vodovodných batérií, matracov atď.), preto nie sú zahrnuté v cene. Tovar sa zvyčajne dodáva v demontovanom stave v závislosti od povahy tovaru. Fotografie môžu byť ilustračné a farba výrobku nemusí zodpovedať skutočnosti z dôvodu nastavenia monitora a prevodu do elektronickej podoby. V prípade akýchkoľvek nejasností alebo otázok kontaktujte naše klientske centrum: pegas@nabytok-pegas.sk , alebo zavolajte na číslo 940 499 552 .


