Posteľ Parma 160 čerešňa
Katalógové číslo:
F-0314010701
0%
0 recenzia
Popis produktu
Recenzia
Elegantná posteľ Parma 160 cm sa dodáva s lamelovým roštom bez matraca, v prevedení čierny kov + antická čerešňa. Plocha postele na spanie je 160x200 cm. Nosnosť postele je 2x90 kg s odporúčanou hrúbkou matraca min. 18 cm.
Rozmery:
- šírka 169,5 cm
- výška hlavy pri hlave 100 cm
- výška prednej časti pri nohách 50 cm
- dĺžka 216,4 cm
Tovar sa dodáva bez príslušenstva a dekorácií (napr. textilných doplnkov, spotrebičov, vodovodných batérií, matracov atď.), preto nie sú zahrnuté v cene. Tovar sa zvyčajne dodáva v demontovanom stave v závislosti od povahy tovaru. Fotografie môžu byť ilustračné a farba výrobku nemusí zodpovedať skutočnosti z dôvodu nastavenia monitora a prevodu do elektronickej podoby. V prípade akýchkoľvek nejasností alebo otázok kontaktujte naše klientske centrum: pegas@nabytok-pegas.sk , alebo zavolajte na číslo 940 499 552 .
| úložný priestor | Nie |
| Výška | 103 cm |
| Dĺžka | 217 cm |
| Matrac je zahrnutý v cene | Nie |
| Maximálna nosnosť | 2x90 kg/ hrúbka matraca min.18 cm |
| Polohovanie | Nie |
| Rošt je súčasťou balenia | Áno |
| Šírka | 166 cm |
| Základná farba | kov/čerešňa |

