Popis produktu
Recenzia
V cene postele je už zahrnutý rošt.
Montáž nábytku:
Nábytok sa dodáva v demontovanom stave. Nábytok obsahuje montážny plán vrátane všetkých potrebných spojovacích prvkov.
Pokyny na údržbu:
Nábytok utrite handričkou navlhčenou jemným čistiacim prostriedkom na nábytok.
Tovar sa dodáva bez príslušenstva a dekorácií (napr. textilných doplnkov, spotrebičov, vodovodných batérií, matracov atď.), preto nie sú zahrnuté v cene. Tovar sa zvyčajne dodáva v demontovanom stave v závislosti od povahy tovaru. Fotografie môžu byť ilustračné a farba výrobku nemusí zodpovedať skutočnosti z dôvodu nastavenia monitora a prevodu do elektronickej podoby. V prípade akýchkoľvek nejasností alebo otázok kontaktujte naše klientske centrum: pegas@nabytok-pegas.sk , alebo zavolajte na číslo 940 499 552 .
| Materiál | Drevo + Mdf |
| Farba | Biela |
| úložný priestor | Posteľ bez úložného priestoru |
| Priestor na spanie | 160 x 200 cm |
| Výška zadného čela | 119 cm |
| Výška čela postele | 62 cm |
| Výška - maximálne v cm | 119 |
| Šírka v cm | 165 |
| Hĺbka v cm | 212 |

