Posteľ KOEN 2 LOZ/160 BEZ Lôžka
Katalógové číslo:
i379_6107597
0%
0 recenzia
Popis produktu
Recenzia
manželská posteľ LOZ/160 zo systému Koen 2 je vyrobená v nezvyčajnom dizajne: monumentálna dubová farba je elegantne doplnená pieskovým leskom.
Šírka na spanie je 160 cm.Matrac a rošt nie sú súčasťou postele, je možné ich objednať.
Rošty možno do lôžka inštalovať v dvoch výškach: 8,7 alebo 15 cm od horného okraja bočnice.
Výška čela: 42,5 a 75,5 cm.
Materiál: fóliované drevotrieskové dosky, MDF lišty, dekoratívne pieskovo lesklé MDF dosky s PVC fóliou.
Jednoduchá montáž.
Tovar sa dodáva bez príslušenstva a dekorácií (napr. textilných doplnkov, spotrebičov, vodovodných batérií, matracov atď.), preto nie sú zahrnuté v cene. Tovar sa zvyčajne dodáva v demontovanom stave v závislosti od povahy tovaru. Fotografie môžu byť ilustračné a farba výrobku nemusí zodpovedať skutočnosti z dôvodu nastavenia monitora a prevodu do elektronickej podoby. V prípade akýchkoľvek nejasností alebo otázok kontaktujte naše klientske centrum: pegas@nabytok-pegas.sk , alebo zavolajte na číslo 940 499 552 .
| Farba | dubový pomník/pieskový lesk |
| Materiál | laminát |
| úložný priestor | Posteľ bez úložného priestoru |
| Priestor na spanie | 160 x 200 cm |
| Matrac je zahrnutý v cene | Ne |
| Rošt v ceně | Ne |
| Polohovací rošt | Ne |
| Výška - maximálne v cm | 75,5 |
| Výška zadného čela | 76 cm |
| Výška čela postele | 43 cm |
| Dĺžka v cm | 205,5 |
| Šírka v cm | 165 |

