Posteľ - boxspring SAMBA, 160x200 cm, SOLAR 61
Katalógové číslo:
K4086
0%
0 recenzia
Popis produktu
Stráženie ceny
Recenzia
Moderný boxspring SAMBA vás na prvý pohľad zaujme svojím tvarom, vysokou prednou časťou a dizajnom.
Posteľ sa skladá z niekoľkých rôznych vrstiev, z ktorých každá má špecifickú funkciu. Najdôležitejšou časťou postele je spodný rám, ktorý tvorí drevený delený box - úložný priestor postele. Na tomto drevenom boxe je umiestnený kvalitný bonellový matrac. Na matraci sa nachádza vrchný matrac alebo topper.Boxspring SAMBA je k dispozícii v troch veľkostiach. Posteľ má elektricky nastaviteľný rošt.
Obal na fotografii je len ilustračný. Kryt je zobrazený na samostatnom obrázku s popisom SOLAR 61.
Ďalšie informácie:
- Matrac Bonel
- Rozdelený úložný priestor
- Obojstranný topper
- Poťah toppera je umývateľný
- Výška sedadla 65 cm
Tovar sa dodáva bez príslušenstva a dekorácií (napr. textilných doplnkov, spotrebičov, vodovodných batérií, matracov atď.), preto nie sú zahrnuté v cene. Tovar sa zvyčajne dodáva v demontovanom stave v závislosti od povahy tovaru. Fotografie môžu byť ilustračné a farba výrobku nemusí zodpovedať skutočnosti z dôvodu nastavenia monitora a prevodu do elektronickej podoby. V prípade akýchkoľvek nejasností alebo otázok kontaktujte naše klientske centrum: pegas@nabytok-pegas.sk , alebo zavolajte na číslo 940 499 552 .
| Materiál | Čalúnnická látka + drevo |
| úložný priestor | Posteľ s úložným priestorom |
| Farba | stará ružová |
| Matrac je zahrnutý v cene | Áno |
| Polohovací rošt | Áno |
| Rošt v ceně | Áno |
| Výška zadného čela | 109 cm |
| Výška čela postele | 65 cm |
| Výška - maximálne v cm | 109 |
| Dĺžka v cm | 217 |
| Šírka v cm | 168 |
| Priestor na spanie | 160 x 200 cm |





