Posteľ - Boxspring - Wave, 180x200 cm, SOLAR 61
Posteľ - Boxspring WAVE je posteľ s vysokým štandardom a moderným dizajnom. Posteľ má elektricky nastaviteľné rošty pod hlavou a nohami pomocou ovládača, pričom každá polovica postele má vlastný ovládač, čo zaručuje pohodlné používanie a odpočinok. Nohy sú vysoké 8 cm. Spodnú časť postele tvorí masívny drevený korpus so 14 cm vysokými lamelami. Stredná časť matraca je 7-zónový taštičkový matrac s HR penou s výškou 14 cm, kde je každá bonella zabalená samostatne vo vlastnom textilnom obale. Vrchný nosný matrac je 7-zónový taštičkový matrac s HR penou s výškou 19 cm, kde je každá bonella zabalená samostatne vo vlastnom textilnom poťahu. Vrchný matrac TOP CLASSIC KALTSCHAUM 4 cm - je obojstranný luxusný matrac zo studenej stredne tuhej peny so zvýšenou elasticitou. Táto pena sa dokonale prispôsobuje tvaru ľudského tela, má vysokú rozmerovú stabilitu a pružnosť. Má veľmi dobrú priedušnosť, veľkú pružnosť a dlhú životnosť. Posteľ nemá žiadny úložný priestor.
Obal na fotografii je len ilustračný. Kryt je zobrazený na samostatnom obrázku s popisom SOLAR 61.
| Materiál | Čalúnnická látka + drevo |
| Farba | stará ružová |
| úložný priestor | Posteľ bez úložného priestoru |
| Priestor na spanie | 180 x 200 cm |
| Matrac je zahrnutý v cene | Áno |
| Rošt v ceně | Áno |
| Polohovací rošt | Áno |
| Výška - maximálne v cm | 112 |
| Výška zadného čela | 112 cm |
| Výška čela postele | 63 cm |
| Dĺžka v cm | 215 |
| Šírka v cm | 188 |






