Posteľ ASTI 160x200 cm, Matt Velvet 06
Katalógové číslo:
K4091
0%
0 recenzia
Popis produktu
Súvisiace produkty
Stráženie ceny
Recenzia
Obal na fotografii je len ilustračný. Obal je zobrazený na samostatnom obrázku s popisom MATT VELVET 06.
Čalúnená posteľ ASTI je vyrobená z kvalitných materiálov a pozornosť je venovaná každému detailu. Posteľ má vysoké čalúnené čelo, na ktorom sa pohodlne sedí. Posteľ je celočalúnená a ozdobne prešívaná. Posteľ ASTI sa dodáva bez matraca, roštu, úložného priestoru a LED osvetlenia. Pri objednávaní si môžete vybrať všetko v súvisiacich produktoch. K dispozícii je široký výber poťahových látok.
Odporúčame kúpiť
- lamelový rošt Standard 160x200 cm alebo lamelový rošt Metal 160x200 cm
- plynové piesty, ktoré umožňujú vyklopenie spacieho priestoru a ľahký prístup k úložnému priestoru
- úložný box 160
- Viedol osvetlenie Asti
- vysokokvalitný vreckový matrac
- vrchný matrac
Tovar sa dodáva bez príslušenstva a dekorácií (napr. textilných doplnkov, spotrebičov, vodovodných batérií, matracov atď.), preto nie sú zahrnuté v cene. Tovar sa zvyčajne dodáva v demontovanom stave v závislosti od povahy tovaru. Fotografie môžu byť ilustračné a farba výrobku nemusí zodpovedať skutočnosti z dôvodu nastavenia monitora a prevodu do elektronickej podoby. V prípade akýchkoľvek nejasností alebo otázok kontaktujte naše klientske centrum: pegas@nabytok-pegas.sk , alebo zavolajte na číslo 940 499 552 .
| Materiál | Čalúnnická látka + drevo |
| úložný priestor | Posteľ bez úložného priestoru |
| Matrac je zahrnutý v cene | Ne |
| Polohovací rošt | Ne |
| Rošt v ceně | Ne |
| Výška zadného čela | 105 cm |
| Výška čela postele | 36 cm |
| Výška - maximálne v cm | 105 |
| Šírka v cm | 190 |
| Dĺžka v cm | 224 |
| Priestor na spanie | 160 x 200 cm |
| Farba | béžová |
Súvisiace produkty








