Pohovka Vivian Bis III sivomodrá
Katalógové číslo:
F-0508016015
0%
0 recenzia
Popis produktu
Stráženie ceny
Recenzia
Vďaka svojim rozmerom je rozkladaciapohovka Vivian vhodná aj do menších miestností. Uplatnenie nájde nielen v obývacej izbe, ale aj v detskej, študentskej alebo hosťovskej izbe. Jednoduchým rozložením pomocou automatu získate posteľ na príležitostné prenocovanie návštevníkov. Výplň sedáku tvoria vlnité pružiny v kombinácii s PUR penou. Pohovka je čalúnená kvalitnou nepremokavou látkou a je k dispozícii v niekoľkých módnych odtieňoch. pohovka má aj nepostrádateľný úložný priestor, ktorý môžete využiť napr. na prikrývku a vankúš. Cena zahŕňa 1 dekoračný vankúš. Ostatné zobrazené dekorácie nie sú súčasťou balenia. Zobrazenie farieb na fotografii sa môže líšiť od skutočnosti.
Tovar sa dodáva bez príslušenstva a dekorácií (napr. textilných doplnkov, spotrebičov, vodovodných batérií, matracov atď.), preto nie sú zahrnuté v cene. Tovar sa zvyčajne dodáva v demontovanom stave v závislosti od povahy tovaru. Fotografie môžu byť ilustračné a farba výrobku nemusí zodpovedať skutočnosti z dôvodu nastavenia monitora a prevodu do elektronickej podoby. V prípade akýchkoľvek nejasností alebo otázok kontaktujte naše klientske centrum: pegas@nabytok-pegas.sk , alebo zavolajte na číslo 940 499 552 .
| úložný priestor | Áno |
| Výška | 85 cm |
| Rozkladacia stránka | Áno |
| Výška sedadla | 36 cm |
| Hĺbka | 100 cm |
| Plocha po rozklade | 130x196 cm |
| Šírka | 153 cm |
| Základná farba | Melva 72 |






