Svetlana pohovka Malmo 28 - hnedá
Katalógové číslo:
F-0507013105
0%
0 recenzia
Popis produktu
Stráženie ceny
Recenzia
Pohovka Svetlana je veľmi pohodlný vankúš a rozkladacia pohovka. Sedák je vyplnený vlnitými pružinami s PUR penou. Pohodlie pri sedení okrem iného zabezpečujú vankúše, ktoré si môžete nastaviť tak, aby ste mohli pohodlne sedieť a odpočívať. Jednoduchým rozložením získate dostatočne veľkú posteľ na príležitostnú návštevu s prenocovaním. Pohovka je celočalúnená, takže ju môžete umiestniť aj do priestoru. Výborne sa hodí do obývačky, pracovne alebo hosťovskej izby. Farby na fotografii sa môžu líšiť od skutočnosti v dôsledku nastavenia monitorov alebo displejov telefónov.
Správna farba látky je znázornená na prvej fotografii. Ostatné fotografie sú len ilustračné.
Tovar sa dodáva bez príslušenstva a dekorácií (napr. textilných doplnkov, spotrebičov, vodovodných batérií, matracov atď.), preto nie sú zahrnuté v cene. Tovar sa zvyčajne dodáva v demontovanom stave v závislosti od povahy tovaru. Fotografie môžu byť ilustračné a farba výrobku nemusí zodpovedať skutočnosti z dôvodu nastavenia monitora a prevodu do elektronickej podoby. V prípade akýchkoľvek nejasností alebo otázok kontaktujte naše klientske centrum: pegas@nabytok-pegas.sk , alebo zavolajte na číslo 940 499 552 .
| Výška | 94 cm |
| Rozkladacia stránka | Áno |
| Výška sedadla | 45 cm |
| Dĺžka | 230 cm |
| Hĺbka | 103 cm |
| Hĺbka sedadla s vankúšmi | 103 cm |
| Plocha po rozklade | 197x147 cm |
| Výška operadla | 50 cm |
| Výška lakťových opierok | 55 cm |
| Základná farba | Malmo 28 |




