Pohovka Steam St.šedá
Katalógové číslo:
F-0507012701
0%
0 recenzia
Popis produktu
Recenzia
Pohovka Steam je krásny dizajnový kúsok RETRO, ktorý sa dokonale hodí do moderných aj klasických interiérov. Retro dizajn podčiarkujú skosené drevené nohy a látkové gombíky na podrúčke. Pohovka nie je rozkladacou pohovkou a nemá žiadny úložný priestor, ale to jej rozhodne neuberá na pohodlí. Môžete ho umiestniť do obývačky, pracovne alebo hosťovskej izby. Pohovku ponúkame v niekoľkých obľúbených farbách, takže si určite vyberiete tú najvhodnejšiu do svojho interiéru.
Tovar sa dodáva bez príslušenstva a dekorácií (napr. textilných doplnkov, spotrebičov, vodovodných batérií, matracov atď.), preto nie sú zahrnuté v cene. Tovar sa zvyčajne dodáva v demontovanom stave v závislosti od povahy tovaru. Fotografie môžu byť ilustračné a farba výrobku nemusí zodpovedať skutočnosti z dôvodu nastavenia monitora a prevodu do elektronickej podoby. V prípade akýchkoľvek nejasností alebo otázok kontaktujte naše klientske centrum: pegas@nabytok-pegas.sk , alebo zavolajte na číslo 940 499 552 .
| úložný priestor | Nie |
| Výška | 82 cm |
| Rozkladacia stránka | Nie |
| Výška sedadla | 44 cm |
| Hĺbka sedadla | 60 cm |
| Hĺbka | 89 cm |
| Šírka | 176 cm |
| Šírka vankúša sedadla | 140 cm |
| Výška operadla | 45 cm |






