Pohovka Silva sivá
Silva je veľmi pohodlný vankúš a rozkladacia pohovka. sedák je vyplnený vlnitými pružinami s PUR penou. Pohodlie pri sedení zabezpečuje okrem iného množstvo vankúšov, ktoré si môžete nastaviť tak, aby ste mohli pohodlne sedieť a odpočívať. Jednoducho rozložte stroj, aby ste získali dostatočne veľké lôžko na príležitostnú návštevu s prenocovaním. samozrejme, k dispozícii je aj potrebný úložný priestor , ktorý môžete využiť napríklad. na posteľnú bielizeň. Pohovka je celočalúnená, takže ju môžete umiestniť aj do priestoru. Výborne sa hodí do obývačky, pracovne alebo hosťovskej izby. Zobrazené príslušenstvo a dekorácie nie sú súčasťou balenia. Farby na fotografii sa môžu líšiť od skutočnosti z dôvodu nastavenia monitorov alebo displejov telefónov.
| úložný priestor | Áno |
| Výška | 96 cm |
| Rozkladacia stránka | Áno |
| Výška sedadla | 50 cm |
| Dĺžka | 250 cm |
| Hĺbka | 103 cm |
| Hĺbka sedadla s vankúšmi | 103 cm |
| Plocha po rozklade | 147x200 cm |








