Pohovka Krúžok L Aston 13/9
Katalógové číslo:
F-0503010308
0%
0 recenzia
Popis produktu
Recenzia
Pohovka Ring je veľmi praktický kus sedacieho nábytku, ktorý dokonale zapadne do každého interiéru. Pohovka je rozkladacia a samozrejme je tu aj nepostrádateľný úložný priestor. Jednoduchým rozložením vznikne dostatočne priestranné lôžko na príležitostné prenocovanie návštev. Operadlo sedadla je vyrobené z kvalitnej PUR peny a je čalúnené kvalitnou poťahovou látkou. Je ideálny do detskej alebo študentskej izby alebo do izby pre hostí. Pohovka je k dispozícii v ľavej a pravej verzii a v niekoľkých módnych farbách. Vankúše sú zahrnuté v cene pohovky, ostatné vyobrazené doplnky a dekorácie nie sú súčasťou balenia. Zobrazenie farieb na fotografii sa môže líšiť od skutočnosti.
Tovar sa dodáva bez príslušenstva a dekorácií (napr. textilných doplnkov, spotrebičov, vodovodných batérií, matracov atď.), preto nie sú zahrnuté v cene. Tovar sa zvyčajne dodáva v demontovanom stave v závislosti od povahy tovaru. Fotografie môžu byť ilustračné a farba výrobku nemusí zodpovedať skutočnosti z dôvodu nastavenia monitora a prevodu do elektronickej podoby. V prípade akýchkoľvek nejasností alebo otázok kontaktujte naše klientske centrum: pegas@nabytok-pegas.sk , alebo zavolajte na číslo 940 499 552 .
| úložný priestor | Áno |
| Výška | 75 cm |
| Rozkladacia stránka | Áno |
| Výška sedadla | 47 cm |
| Hĺbka sedadla | 75 cm |
| Dĺžka | 190 cm |
| Hĺbka | 82 cm |
| Hĺbka sedadla s vankúšmi | 82 cm |
| Maximálna nosnosť | 85 kg |
| Plocha po rozklade | 150x185 cm |


