Pohovka Rallye zelená
Katalógové číslo:
F-0508010919
0%
0 recenzia
Popis produktu
Stráženie ceny
Recenzia
Pohovka Rallye je vyrobená v jednoduchom a nadčasovom dizajne. Hodí sa do moderných aj klasických interiérov a je vhodný aj do malých miestností. Pohovka je rozkladacia a má praktický úložný priestor. Výplň sedáku tvorí kombinácia pružín a kvalitnej PUR peny. Jednoduchým rozložením pomocou systému click-clack sa vytvorí lôžko na príležitostné prenocovanie. Pohovka je k dispozícii v niekoľkých módnych farbách a jej súčasťou je malý dekoratívny vankúš. Ostatné zobrazené dekorácie nie sú súčasťou balenia.
Tovar sa dodáva bez príslušenstva a dekorácií (napr. textilných doplnkov, spotrebičov, vodovodných batérií, matracov atď.), preto nie sú zahrnuté v cene. Tovar sa zvyčajne dodáva v demontovanom stave v závislosti od povahy tovaru. Fotografie môžu byť ilustračné a farba výrobku nemusí zodpovedať skutočnosti z dôvodu nastavenia monitora a prevodu do elektronickej podoby. V prípade akýchkoľvek nejasností alebo otázok kontaktujte naše klientske centrum: pegas@nabytok-pegas.sk , alebo zavolajte na číslo 940 499 552 .
| úložný priestor | Áno |
| Výška | 96 cm |
| Rozkladacia stránka | Áno |
| Výška sedadla | 41 cm |
| Hĺbka sedadla | 54 cm |
| Hĺbka | 78 cm |
| Plocha po rozklade | 120x195 cm |
| Šírka | 195 cm |
| Základná farba | Mars 08 |








