Pohovka Rallye, Mars 03
Katalógové číslo:
F-0508010917
0%
0 recenzia
Popis produktu
Stráženie ceny
Recenzia
Pohovka Rallye je vyrobená v jednoduchom a nadčasovom dizajne. Hodí sa do moderného aj klasického interiéru a je vhodná aj do malých izieb. Pohovka je rozkladacia a má aj praktický úložný priestor. Výplň sedadla tvorí kombinácia pružín s kvalitnou PUR penou. Jednoduchým rozložením pomocou systému klik-klak, vznikne lôžko na občasné prespanie Vašej návštevy. Pohovku ponúkame v niekoľkých trendy farbách a v cene je malý dekoračný vankúšik. Ostatné zobrazené dekorácie nie sú v cene.
Tovar sa dodáva bez príslušenstva a dekorácií (napr. textilných doplnkov, spotrebičov, vodovodných batérií, matracov atď.), preto nie sú zahrnuté v cene. Tovar sa zvyčajne dodáva v demontovanom stave v závislosti od povahy tovaru. Fotografie môžu byť ilustračné a farba výrobku nemusí zodpovedať skutočnosti z dôvodu nastavenia monitora a prevodu do elektronickej podoby. V prípade akýchkoľvek nejasností alebo otázok kontaktujte naše klientske centrum: pegas@nabytok-pegas.sk , alebo zavolajte na číslo 940 499 552 .
| úložný priestor | Áno |
| Výška | 96 cm |
| Rozkladacia stránka | Áno |
| Výška sedadla | 41 cm |
| Hĺbka sedadla | 54 cm |
| Hĺbka | 78 cm |
| Plocha po rozklade | 120x195 cm |
| Šírka | 195 cm |
| Základná farba | Mars 03 |








