Pohovka Nadia - čierna
Katalógové číslo:
F-0507013301
0%
0 recenzia
Popis produktu
Stráženie ceny
Recenzia
Pohovka Nadia vyniká elegantným vzhľadom a praktickosťou. Je skladací a má aj úložný priestor. Jednoduchým rozložením vznikne posteľ na príležitostné spanie. Sedáky sú vyplnené bonellovými pružinami s kvalitnou PUR penou. Táto kombinácia zaručuje veľmi pohodlné sedenie. Každý určite ocení aj kvalitný materiál čalúnenia s koženým vzhľadom. Súčasťou pohovky sú 2 výškovo nastaviteľné opierky hlavy, ktoré zvyšujú komfort sedenia.
Tovar sa dodáva bez príslušenstva a dekorácií (napr. textilných doplnkov, spotrebičov, vodovodných batérií, matracov atď.), preto nie sú zahrnuté v cene. Tovar sa zvyčajne dodáva v demontovanom stave v závislosti od povahy tovaru. Fotografie môžu byť ilustračné a farba výrobku nemusí zodpovedať skutočnosti z dôvodu nastavenia monitora a prevodu do elektronickej podoby. V prípade akýchkoľvek nejasností alebo otázok kontaktujte naše klientske centrum: pegas@nabytok-pegas.sk , alebo zavolajte na číslo 940 499 552 .
| úložný priestor | Áno |
| Výška | 103 cm |
| Rozkladacia stránka | Áno |
| Výška sedadla | 45 cm |
| Hĺbka sedadla | 61 cm |
| Dĺžka | 196 cm |
| Hĺbka | 93 cm |
| Plocha po rozklade | 190x140 cm |
| Výška operadla | 52 cm |








