Pohovka Majka zvýšená hnedá strana 5 cm
Katalógové číslo:
F-0125010503
0%
0 recenzia
Popis produktu
Stráženie ceny
Recenzia
Pohovka Majka je vyrobená v jednoduchom štýle, ktorý sa hodí do každého interiéru a dokonale ho doplní. Veľkou výhodou tejto pohovky je zvýšená výška sedadla 47 cm. Vďaka svojim rozmerom nezaberá veľa miesta a je vhodný do malých miestností. Sedák je vyplnený pružinami bonell a kvalitnou PUR penou. Bočné časti tejto pohovky sú široké 5 cm. Pohovka je rozkladacia a samozrejme je tu aj nepostrádateľný úložný priestor. Jednoduchým rozložením pomocou systému click-clack sa vytvorí posteľ na príležitostné spanie. Pohovka je čalúnená kvalitnou poťahovou látkou. Môžete si vybrať z niekoľkých módnych odtieňov.
Tovar sa dodáva bez príslušenstva a dekorácií (napr. textilných doplnkov, spotrebičov, vodovodných batérií, matracov atď.), preto nie sú zahrnuté v cene. Tovar sa zvyčajne dodáva v demontovanom stave v závislosti od povahy tovaru. Fotografie môžu byť ilustračné a farba výrobku nemusí zodpovedať skutočnosti z dôvodu nastavenia monitora a prevodu do elektronickej podoby. V prípade akýchkoľvek nejasností alebo otázok kontaktujte naše klientske centrum: pegas@nabytok-pegas.sk , alebo zavolajte na číslo 940 499 552 .
| úložný priestor | Áno |
| Výška | 95 cm |
| Rozkladacia stránka | Áno |
| Výška sedadla | 47 cm |
| Dĺžka | 213 cm |
| Hĺbka | 90 cm |
| Plocha po rozklade | 118x190 cm |
| Základná farba | Aston 4 |


