Pohovka Lana sivá
Príjemným relaxom po dlhom a vyčerpávajúcom dni v zamestnaní, je prevažne pohodlná pohovka, kde sa pohodlne usadíte so šálkou dobrej kávy, čaju, alebo pohárom vína. Na tento účel je pohovka Lana ako stvorená. Akonáhle sa v nej raz uvelebíte, len tak niečo vás z nej nevyženie. Pohovka má jednoduchý a zároveň elegantný dizajn, ktorý skvele doplní akýkoľvek interiér. Využijete ju nielen v obývacej izbe. Poslúži všade tam, kde je pohodlie prioritou. Môžete ju teda umiestniť aj do kancelárie, pracovne, alebo izby pre hostí. Pohovka Lana je nielen veľmi pohodlná, ale aj praktická. Pohodlie pri sedení zabezpečujú pružiny typu bonell v kombinácii s kvalitnou PUR penou. Praktickou stránkou pohovky je možnosť rozloženia na príležitostné prespanie návštevy a nevyhnutný úložný priestor, ktorý využijete napr.na posteľnú bielizeň. Pohovku ponúkame v niekoľkých trendy odtieňoch. Zobrazenie farieb na fotografii sa môže od skutočnosti líšiť. Zobrazené doplnky a dekorácie nie sú v cene.
| úložný priestor | Áno |
| Výška | 87 cm |
| Rozkladacia stránka | Áno |
| Výška sedadla | 42 cm |
| Hĺbka sedadla | 55 cm |
| Hĺbka | 90 cm |
| Plocha po rozklade | 115x190 cm |
| Šírka | 230 cm |
| Výška operadla | 52 cm |
| Výška lakťových opierok | 60 cm |
| Základná farba | Zanzibar 182 |





