Pohovka Kréta béžová/hnedá
Katalógové číslo:
F-0503010101
0%
0 recenzia
Popis produktu
Recenzia
Pohovka Crete v jednoduchom nadčasovom dizajne bude vyzerať skvele v každom interiéri. Je potiahnutá elegantnou kombináciou tkanín tón v tóne. Pohovka je rozkladacia a samozrejme je tu praktický úložný priestor na lôžkoviny. Jednoduchým rozložením získate dostatočne veľkú posteľ na prespanie príležitostnej návštevy. Cena zahŕňa 3 veľké odnímateľné vankúše.
Tovar sa dodáva bez príslušenstva a dekorácií (napr. textilných doplnkov, spotrebičov, vodovodných batérií, matracov atď.), preto nie sú zahrnuté v cene. Tovar sa zvyčajne dodáva v demontovanom stave v závislosti od povahy tovaru. Fotografie môžu byť ilustračné a farba výrobku nemusí zodpovedať skutočnosti z dôvodu nastavenia monitora a prevodu do elektronickej podoby. V prípade akýchkoľvek nejasností alebo otázok kontaktujte naše klientske centrum: pegas@nabytok-pegas.sk , alebo zavolajte na číslo 940 499 552 .
| úložný priestor | Áno |
| Výška | 75 cm |
| Rozkladacia stránka | Áno |
| Hĺbka sedadla | 67 cm |
| Dĺžka | 218 cm |
| Hĺbka | 82 cm |
| Plocha po rozklade | 129x185 cm |
| Šírka vankúša sedadla | 185 cm |
| Výška lakťových opierok | 56 cm |



