Pohovka Jasmine Sawana 13/05 sivý stred
Katalógové číslo:
F-0508010108
0%
0 recenzia
Popis produktu
Recenzia
Rozkladacia pohovka s kvalitným jadrom tvoreným vinutými pružinami a PUR penou je príjemným spojením elegantného dizajnu, funkčnosti a atraktívnej ceny. Disponuje praktickým úložným priestorom na prikrývky o veľkosti 170x73 cm. Vďaka rozkladacej konštrukcii ju ľahko premeníte na lôžko s rozmermi 195x120 cm, ktoré môžete kedykoľvek ponúknuť hosťom, ktorí u vás zostanú cez noc.
Rozmery:
- výška: 90 cm
- výška sedu: 40 cm
- šírka: 195 cm
- celková hĺbka: 90 cm
- hĺbka sedu: 55 cm
Tovar sa dodáva bez príslušenstva a dekorácií (napr. textilných doplnkov, spotrebičov, vodovodných batérií, matracov atď.), preto nie sú zahrnuté v cene. Tovar sa zvyčajne dodáva v demontovanom stave v závislosti od povahy tovaru. Fotografie môžu byť ilustračné a farba výrobku nemusí zodpovedať skutočnosti z dôvodu nastavenia monitora a prevodu do elektronickej podoby. V prípade akýchkoľvek nejasností alebo otázok kontaktujte naše klientske centrum: pegas@nabytok-pegas.sk , alebo zavolajte na číslo 940 499 552 .
| úložný priestor | Áno |
| Výška | 90 cm |
| Rozkladacia stránka | Áno |
| Výška sedadla | 40 cm |
| Hĺbka sedadla | 55 cm |
| Hĺbka | 90 cm |
| Materiál | tkanina, PUR pena, pružina |
| Plocha po rozklade | 195x120 cm |
| Šírka | 195 cm |
| Základná farba | Sawana 13/05 |

