Pohovka Gina tehlová
Katalógové číslo:
F-0508020904
0%
0 recenzia
Popis produktu
Stráženie ceny
Recenzia
Gina je nadčasová pohovka s nádychom veľmi obľúbeného retro dizajnu. Dokonale doplní každý interiér, v ktorom je prioritou pohodlie. Pohodlie pri sedení zabezpečujú pružiny bonell v kombinácii s kvalitnou PUR penou. Praktickým aspektom pohovky je možnosť jej rozloženia. Jednoducho ho pomocou zariadenia rozložte na dostatočne veľkú posteľ, aby sa do nej zmestila príležitostná návšteva na noc. Pohovka má aj potrebný úložný priestor, ktorý môžete využiť napríklad.na posteľnú bielizeň. Pohovka je čalúnená kvalitnou látkou a je k dispozícii v niekoľkých módnych odtieňoch. Farby na fotografii sa môžu líšiť od skutočnosti v dôsledku nastavenia monitorov alebo displejov telefónov. Vyobrazené príslušenstvo a dekorácie nie sú zahrnuté v cene.
Tovar sa dodáva bez príslušenstva a dekorácií (napr. textilných doplnkov, spotrebičov, vodovodných batérií, matracov atď.), preto nie sú zahrnuté v cene. Tovar sa zvyčajne dodáva v demontovanom stave v závislosti od povahy tovaru. Fotografie môžu byť ilustračné a farba výrobku nemusí zodpovedať skutočnosti z dôvodu nastavenia monitora a prevodu do elektronickej podoby. V prípade akýchkoľvek nejasností alebo otázok kontaktujte naše klientske centrum: pegas@nabytok-pegas.sk , alebo zavolajte na číslo 940 499 552 .
| úložný priestor | Áno |
| Výška | 74-90 cm |
| Rozkladacia stránka | Áno |
| Výška sedadla | 42 cm |
| Hĺbka | 90 cm |
| Plocha po rozklade | 146x200 cm |
| Šírka | 200 cm |
| Základná farba | Lux 11 |





