Pohovka Fjord svetlo sivá
Pohovka Fjord je krásny elegantný kúsok s nádychom RETRO dizajnu a dokonale zapadne do každého interiéru. Retro dizajn podčiarkujú skosené drevené nohy a látkové gombíky na podrúčke. Pohovka je rozkladacia a samozrejme je tu aj nepostrádateľný úložný priestor. Jednoduchým rozložením pomocou automatického stroja vznikne dostatočne priestranná posteľ na občasné prespanie návštevníkov. Sedák je vyplnený vlnitými pružinami v kombinácii s bonellovými pružinami a kvalitnou PUR penou. Pohovka je celočalúnená, takže ju môžete umiestniť do priestoru. Výborne sa hodí do obývačky, pracovne alebo hosťovskej izby. Pohovku ponúkame v niekoľkých módnych farbách. Fotografie pohovky v rozkladacej polohe slúžia len na ilustračné účely.správny farebný odtieň je na úvodnej fotografii.
| úložný priestor | Áno |
| Výška | 90 cm |
| Rozkladacia stránka | Áno |
| Výška sedadla | 41 cm |
| Dĺžka | 225 cm |
| Hĺbka | 97 cm |
| Plocha po rozklade | 144x200 cm |
| Základná farba | Monolit 85 |





