Pohovka Artur modrá
Katalógové číslo:
F-0507013601
0%
0 recenzia
Popis produktu
Stráženie ceny
Recenzia
Arthur je moderná pohovka s jednoduchým rozkladacím strojom a úložným priestorom. Kombinácia vlnitých pružín s kvalitnou PUR penou zaručuje pohodlné sedenie. Jednoduchým rozložením postele pomocou automatu vznikne posteľ vhodná na príležitostné spanie. Pohovku ponúkame v kvalitnej poťahovej látke Palladium, ktorá znižuje absorpciu tekutín, uľahčuje údržbu a minimalizuje riziko znečistenia. Rozmery nájdete na priloženej fotografii s nákresom. Súčasťou pohovky sú 3 veľké podporné vankúše. Ostatné zobrazené dekorácie nie sú súčasťou balenia.
Tovar sa dodáva bez príslušenstva a dekorácií (napr. textilných doplnkov, spotrebičov, vodovodných batérií, matracov atď.), preto nie sú zahrnuté v cene. Tovar sa zvyčajne dodáva v demontovanom stave v závislosti od povahy tovaru. Fotografie môžu byť ilustračné a farba výrobku nemusí zodpovedať skutočnosti z dôvodu nastavenia monitora a prevodu do elektronickej podoby. V prípade akýchkoľvek nejasností alebo otázok kontaktujte naše klientske centrum: pegas@nabytok-pegas.sk , alebo zavolajte na číslo 940 499 552 .
| úložný priestor | Áno |
| Výška | 96 cm |
| Rozkladacia stránka | Áno |
| Výška sedadla | 46 cm |
| Hĺbka sedadla | 58 cm |
| Dĺžka | 233 cm |
| Hĺbka | 105 cm |
| Plocha po rozklade | 149x200 cm |
| Základná farba | Paládium 14 |








