Otočná stolička SKY Ergonomická Béžová
Katalógové číslo:
i744_6946
0%
0 recenzia
Popis produktu
Stráženie ceny
Recenzia
Tovar sa dodáva bez príslušenstva a dekorácií (napr. textilných doplnkov, spotrebičov, vodovodných batérií, matracov atď.), preto nie sú zahrnuté v cene. Tovar sa zvyčajne dodáva v demontovanom stave v závislosti od povahy tovaru. Fotografie môžu byť ilustračné a farba výrobku nemusí zodpovedať skutočnosti z dôvodu nastavenia monitora a prevodu do elektronickej podoby. V prípade akýchkoľvek nejasností alebo otázok kontaktujte naše klientske centrum: pegas@nabytok-pegas.sk , alebo zavolajte na číslo 940 499 552 .
| Materiál | Látka |
| Kolor | Béžový |
| Opierky rúk | Áno |
| Opierka hlavy | Áno |
| Podnožka | Nie |
| Štýl interiéru | Moderný |
| Farba korpusu | chróm |
| Materiál korpusu | kov |
| Hĺbka kresla | 75 cm |
| Šírka kresla | 75 cm |
| Výška kresla | 131 cm |
| Maximálne zaťaženie | 126 kg |
| Šírka sedadla | 51 cm |
| Hĺbka sedadla | 60 cm |
| Mechanizmus | naklonenie |
| Kolieska | plastové |
| Minimálna výška podrúčky | 65 cm |
| Minimálna výška sedadla | 48 cm |
| Maximálna výška podrúčky | 81 cm |
| Ergonomický | Prosím, pošli text, ktorý chceš preložiť. |
| Maximálne zaťaženie stoličky | 56 cm |



















